saç protezi rolex replika saat Smart Device Programming
دوشنبه 25 شهريور 1398

دپارتمان وب و برنامه نویسی | Smart Device Programming

دوره برنامه نویسی موبایل

با توجه به رشد روز افزون تعداد کاربران تلفن های همراه و تبلت ها ، نیاز به طراحی اپلیکیشن های کاربردی و برنامه نویسی موبایل روز به روز بیشتر احساس می شود و هم اکنون جزء مهمترین و پردرآمدترین تخصص ها در بازار تکنولوژی به حساب می آید.از این رو دپارتمان وب و برنامه نویسی مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک در راستای تحقق اهداف علمی و آموزشی خود اقدام به برگزاری دوره های تخصصی برنامه نویسی موبایل نموده و توانسته با برگزاری مستمر و با کیفیت دوره های برنامه نویسی  Android و برنامه نویسی iOS نیروهای متخصص را جهت جذب در بازار کار تربیت نماید. دوره ها به صورت کاملا پروژه محور برگزار شده و رویکرد اصلی دپارتمان جذب دانشجویان در بازار کار می باشد لذا شایسته است جهت موفقیت در این امر و آموزش اصولی،پیش نیازهای لازم گذرانده شده و پروژهای تعریف شده در کلاس با توجه و حوصله ی بیشتری انجام شود.
لازم به ذکر است  آموزش برنامه نویسی اندروید در محیط android studio  انجام می شود و در پایان هرجلسه فیلم آموزش برنامه نویسی اندروید در اختیار دانشجویان قرار می گیرد.
همچنین آموزش برنامه نویسی ios با swift و objective c انجام می شود و در پایان هرجلسه فیلم آموزش برنامه نویسی ios در اختیار دانشجویان قرار می گیرد.

 

مشاوره و ثبت نام
77203060

داخلی 205-211-230-225

مجتمع فنی تهران نمایندگی نارمک

نام دوره پیش نیاز مدت (ساعت) شهریه (ریال) سرفصل کلاس ها

Developing IOS apps with swift

برنامه نویسی C++ و آشنائیت با مفاهیم پایگاه داده 50 11500000 سرفصل لیست دوره های در حال شروع