saç protezi rolex replika saat CIW
دوشنبه 25 شهريور 1398

دپارتمان وب و برنامه نویسی | CIW

برنامه نویسی وب دیزاین طراحی وب آموزش تحت وب web disign ciw html css php java javascript

 

برنامه نویسی به عنوان یکی از مشاغل پردرآمد امروزی است که حتی با وجود تعداد بالای افراد شاغل در این حوزه بازهم نیاز به برنامه نویسان، خصوصا در زمینه های تخصصی بسیار محسوس است. یکی از دوره هایی که موجب شهرت مجتمع فنی تهران به عنوان برترین برند آموزشی کشور شده است، دوره های برنامه نویسی است . کیفیت ارائه آموزش تا به آنجاست که مدرک مجتمع فنی تهران در حوزه برنامه نویسی دارای بالاترین اعتبار است و شرکت ها جهت تامین نیروی متخصص خود و انجام پروژه ها، از مجتمع فنی تهران ، متقاضی معرفی افراد می شوند.
فعالیت در حوزه وب به دو بخش کلی طراحی وب و برنامه نویسی وب تقسیم می شود. این تقسیم بندی از آن جا ناشی می شود که نرم افزار های مبتنی بر معماری وب دارای دو بخش هستند. بخش اول، بخش سمت مشتری بوده که فرد، در کامپیوتر شخصی خود به کمک یک نرم افزار به نام مرورگر که معمولا گوگل کروم و یا فایرفاکس است به بخش سرویس دهنده متصل شده و از او درخواست اطلاعات می کند. ایجاد آن بخش از نرم افزار تحت وب که مشتری در مرورگر خود می بیند را ما به اصطلاح طراحی وب می نامیم. بنابراین طراحی وب تمام تکنیک ها و ابزارهایی است که به شما اجازه می دهد صفحات وبی را ایجاد کنید که مشتری با آن ها کار می کند. شما برای ایجاد صفحات وب می بایست دوره های HTML ، CSS ، JavaScript و jQeury را فراگیرید. بخش دوم، بخش سرویس دهنده است. این بخش معمولا بر روی یک کامپیوتر راه دور قرار دارد و کاربر از طریق صفحات وب در مرورگر خود با این بخش ارتباط بر قرار می کند. برای ایجاد بخش سرویس دهنده یک نرم افزار تحت وب، شما می بایست برنامه نویسی وب را فرابگیرید.برنامه نویسی وب تمامی ابزارها و تکنولوژی هایی است که به شما اجازه آن را می دهد که بخش سرویس دهنده یک وب سایت را ایجاد کنید. این بخش، اطلاعاتی که می بایست برای مشتری نمایش داده شوند را به مرورگر او بر می گرداند و وظیفه اش سرویس دهی به مشتریان راه دور است. در این حوزه شما می توانید برنامه نویسی به زبان PHP یا ASP.NET و یا Java Web Programming را فراگیرید. به طور کلی زبان های برنامه نویسی فراوانی وجود دارند که می توانید به کمک آن ها بخش سرویس دهنده را ایجاد نمایید.
دوره های طراحی و برنامه نویسی وب در دپارتمان وب و برنامه نویسی مجتمع فنی تهران نمایندگی نارمک بر اساس استاندارد CIW تدریس می شوند. CIW که مخفف Certified Internet Web Professional  است مجموعه دوره هایی است که در خارج از ایران به جهت تربیت افراد متخصص در حوزه وب تشکیل می شوند و به نوعی استاندارد آموزشی این دوره ها به شمار می آیند. دوره های این دپارتمان نیز به صورت هماهنگ با سیلابس های آموزشی CIW بوده و سعی بر آن دارد که با بیان مفاهیم پایه ای وب و همین طور توضیح تکنیک ها و ابزارهای جدید در این حوزه، افراد متخصص و آماده کار را رهسپار شرکت ها و مراکز مختلف کند. در زیر به تفصیل در مورد دوره های برگزار شده در این دپارتمان می پردازیم.


دوره های طراحی وب سایت ( CIW ):

برنامه نویسی وب دیزاین طراحی وب آموزش تحت وب web disign ciw html css php java javascript


(Web Design Fundamental (HTML5, CSS3,Dreamweavr
 اصول طراحی وب یا Web Design Fundamental  که شامل آموزش برنامه نویسی یا کدنویسی با  HTML5 و 3 CSS است. در این دوره دانشجو با ساختار یک سایت آشنا خواهد شد و قوانین کدنویسی یا سینتکس را خواهد آموخت. در پایان این دوره دانشجو قادر است صفحه ای استاتیک با متن، جداول، تصاویر و ... طراحی کند.
Dreamweavr یکی از نرم افزارهای معروف طراحی وب است و  Photoshopنیز یکی از بهترین نرم افزار های ویرایش تصاویر است که کمتر کسی است که نام آن را نشنیده باشد. تمرکز این دوره 42 ساعته بیشتر بر روی کدنویسی CSS  است. CSS  قلب کدنویسی HTML5  است و انواع استایل ها اعم از رنگ، اندازه و فونت متون، انواع افکتها و انیمیشن های وبسایت اغلب توسط CSS  کدنویسی می شود. در این دوره ضمن یادگیری نحوه کار با نرم افزار تخصصی طراحی وب ( Dreamweavr) انواع انیمیشن ها و افکتها، نحوه چیدمان و قالب بندی صفحات وب با CSS  ، ویرایش تصاویر با استفاده از فتوشاپ برای استفاده در صفحات وب و ... را خواهید آموخت.

jQuery & ajax&java script
در این دوره نوبت به آن می رسد که برنامه نویسی به زبان جاوااسکریپت را شروع کنید. دقت شود که این درس در مورد طراحی وب می باشد و با برنامه نویسی سمت سرویس دهنده متفاوت است. شما در این دوره برنامه نویسی در مرورگر را خواهید آموخت. برای این که یک طراح وب کامل شوید شما می بایست بتوانید با جاوااسکریپت برنامه نویسی کنید و دانستن HTML و CSS برای شما کافی نیست. jQuery یک کتابخانه به زبان جاوااسکریپت است که برنامه نویسی به زبان جاوااسکریپت را بسیار ساده می کند. از این رو اغلب افراد ابتدا به فراگیری jQuery پرداخته و پس از آن به جهت برنامه نویسی پیشرفته تر به سراغ خود جاوااسکرپت می روند. آشنایی کامل با HTML و CSS از مفاهیم پیش نیاز این دوره بوده و دانشجو می بایست دوره قبل را گذرانده باشد. در این دوره شما می توانید به مرورگر بگویید که درصورت کلیک شدن یک دکمه کدام عمل انجام شود. هم چنین در این دوره، با برنامه نویسی آژاکس به صورت مقدماتی آشنا خواهید شد.  همچنین در توضیحی مختصرمی توان گفت:  ajax ، هنر تبادل داده ها با سرور و بروز رسانی بخش هایی از یک صفحه وب، بدون بارگذاری مجدد کل صفحه است.از آن جا که برنامه نویسی مستقیم به زبان جاوااسکریپت کاربرد کمتر و پیشرفته تری دارد و اکثریت افراد ابتدا به فراگیری jQuery می پردازند، دوره ای نیاز است که بتوان در آن به بیان مفاهیم پیشرفته جاوااسکریپت و برنامه نویسی مستقیم با این زبان پرداخت. در این دوره، شما بدون استفاده از کتابخانه ی واسطی همچون jQuery به برنامه نویسی مستقیم با زبان جاوااسکرپت خواهید پرداخت. لازم به ذکر است آن بخش از HTML5 و CSS3 که نیازمند برنامه نویسی جاوااسکریپت هستند در این دوره بیان خواهند شد. لطفا دقت شود که از زبان برنامه نویسی جاوااسکریپت در بخش سرویس دهنده نیز استفاده می شود که تحت درسی با عنوان Node.js تدریس خواهد شد. برای گذراندن دوره فوق نیز می بایست این دوره، یعنی دوره برنامه نویسی با جاوااسکریپت را بگذرانید.

دوره برنامه نویسی به کمک PHP و MySQL
PHP یک زبان اسکریپتی سمت سرویس دهنده است که از آن برای ایجاد وب سایت های پویا استفاده می شود. وب سایت های پویا و این که یک وب سایت پویا چیست در این دوره و دوره قبل از آن یعنی اصول اولیه وب تعریف می شوند. به طور کلی تمام سایت هایی که کاربر داشته و برای کار با آن ها نیاز به ورود و خروج کاربرداریم جزو وب سایت های پویا هستند. به عنوان مثال می توان Facebook را نام برد که به کمک PHP ایجاد شده است. در این دوره شما با MySQL نیز آشنا خواهید شد. MySQL یک پایگاه داده بوده و در آن داده ها را نگهداری می کنیم. به طور کلی می توان گفت که وب سایت های پویا برای نگهداری داده هایشان از پایگاه داده ها استفاده می کنند. برنامه نویسان وب معمولا از MySQL به همراه PHP استفاده می کنند، از این رو در این دوره MySQL تدریس خواهد شد.

 

مشاوره و ثبت نام
77203060
داخلی 205-211-230-225

مجتمع فنی تهران نمایندگی نارمک

نام دوره پیش نیاز مدت (ساعت) شهریه (ریال) سرفصل کلاس ها

PHP & MYSQL Web Development

(اصول اولیه وب) Web Foundation,مقدمه ای بر برنامه نویسی 60 11900000 سرفصل لیست دوره های در حال شروع

Web Design I (HTML5,CSS3,DW)

- 70 8000000 سرفصل لیست دوره های در حال شروع

Advanced PHP & MYSQL

PHP & MYSQL Web Development 42 10020000 سرفصل لیست دوره های در حال شروع

Wordpress & WooCommerce Essential Training

Web Design III 45 7750000 سرفصل لیست دوره های در حال شروع

Web Design II(Responsive Design with Bootstrap Less&Sass)

Web Design I 44 8000000 سرفصل لیست دوره های در حال شروع

Web Design III(Java Script&JQuery&Ajax)

Web Design I 58 12000000 سرفصل لیست دوره های در حال شروع

Web Design Pack

- 172 24440000 سرفصل لیست دوره های در حال شروع

(SEO) بهینه سازی برای موتور های جستجو در اینترنت

HTML5 & CSS3 45 9900000 سرفصل لیست دوره های در حال شروع