جمعه 06 مرداد 1396

دپارتمان معماری و دکوراسیون داخلی -بین الملل | طراحی و معماری دکوراسیون داخلی مقدماتی

دوره های طراحی و معماری دکوراسیون داخلی با هدف تربیت متخصصین برای ورود به بازار کار دکوراسیون داخلی طراحی گردیده است .

 مجتمع فنی تهران نمایندگی نارمک  با به خدمت گرفتن اساتید مجرب و با سابقه درخشان در امر کار و تدریس ، موجب شده است دانشجویان این دوره ها ضمن آشنایی با مشکلات موجود در بازار کار و شرایط خاص این بازار توانمندی لازم جهت اجرای آموخته های خود ، به شکلی مطلوب در دو سطح مقدماتی و پیشرفته را بدست آورند و با تجربه ، اتکا و اعتماد به نفس کافی از عهده اجرای پروژه هایی که به آنها واگزار میشود به خوبی برآیند که رضایت دانش آموختگان این دوره ها گواه این مطلب است .

 

رزرو دوره معماری داخلی مقدماتی  ثبت نام دوره معماری داخلی مقدماتی 

برای آشنایی کاراموزان عزیز به معرفی مختصری از دوره مقدماتی میپردازیم :

نقشه کشی ساختمان و مقدمات آن

هدف اصلی از این دوره این است که دانشپذیران در مدت زمان 45 ساعت بتوانند نقشه های ساختمانی را رسم کنند . در این دوره به تعریف نقشه های معماری شناخت لوازم نقشه کشی ، ترسیم خطوط ، تعاریف و تفهیم نقشه های معماری داخلی ، تفهیم احجام مرکب ، آشنایی با پرسپکتیو های سیستم معماری داخلی ، تعریف مقیاس و موارد استفاده آن ، تعریف پلان وانواع پلان ها ، نقشه خوانی و شناسایی علائم داخل پلان ، تعریف مقاطع و ارتباط آن با پلان ، تعریف نما و ارتباط آن جهت ترسیم با پلان ، تعریف انواع پله و روش ترسیم آن ، نقشه خوانی جزئیات آن پرداخته میشود . این مهارت کاملا به صورت کارگاهی ارائه خواهد شد .

طراحی دست آزاد و درک هندسه

هدف اصلی این مهارت این است که کاراموزان توانایی و مهارت لازم را در ترسیم دست آزاد خطوط ، ترسیم احجام ساده ، ترسیم احجام مرکب ،  آشنایی پرسپکتیو یک نقطه ای ، آشنایی پرسپکتیو دو نقطه ای ، آشنایی پرسپکتیو سه نقطه ای ، آشنایی با سیاه قلم و مداد رنگی ، آشنایی با سیاه قلم و مداد رنگی،  ترسیم دست آزاد از طبیعت ساده ، ترسیم دست آزاد ترکیب طبیعت و احجام ساده ، ترسیم دست آزاد ترکیب طبیعت و احجام مرکب ، آشنایی با آب مرکب و آبرنگ ، ترسیم دست آزاد از معماری داخلی را در مدت زمان 33 ساعت به صورت کاملا کارگاهی بدست آورند .

Auto cad  

در این دوره در مدت زمان 60 ساعت دستورات دستورات ترسیم ، دستورات ویرایشی ، بلوکها ، اندازه گیری ها ، تمرینات ترسیمی ،  پلان - نما ، مقطع آموزش داده میشود . کاراموزان با بکار گیری  نرم افزار در حین آموزش توسط استاد ترسیمات را به خوبی می آموزند.

طراحی مفهومی

هدف اصلی این دوره ،  تعاریف و تفهیم طراحی مفهومی،  مبانی هنرهای تجسمی ، کیفیت بصری ، ترکیب بندی و انواع آن ، تعاریف مفهوم و احساس رنگ ها ، کاربرد عناصر معماری می باشد که مدت زمان این مهارت 30 ساعت می باشد .

Sketchup & Vray

افزودن پلاگین وی ری به اسکتچاپ ، Material ، Option ، Render ،Lighting

مدت زمان این مهارت 27 ساعت می باشد .

Object Design

هدف اصلی این مهارت توانمندی دانشپذیران به طراحی وسایل تاثیر گذار در معماری داخلی مثل صندلی بار ، آباژور ، تخت خواب و کانتر آشپزخانه می باشد که مدت زمان این مبحث از پیکیج معماری 30 ساعت می باشد .

آشنایی با سبک های معماری داخلی

و هدف از آخرین مهارت پکیج معماری داخلی مقدماتی نیز تعاریف و تفهیم طراحی مفهومی ، مبانی هنرهای تجسمی ، کیفیت بصری ، ترکیب بندی - انواع آن ، تعاریف مفهوم و احساس رنگ ها ، کاربرد عناصر معماری در راستای ارتباط بصری ، طراحی مفهومی و کاربرد آن در طراحی داخلی می باشد که مدت زمان این مهارت 21 ساعت خواهد بود .

طول مدت زمان مرحله مقدماتی حدودا 5 ماه می باشد (246 ساعت ) که در کل قابلیت های اکتسابی این مرحله نقشه خوانی و نقشه کشی معماری داخلی ، تشخیص سبک های معماری داخلی و استفاده از نرم افزار های اتوکد و sketchup & vray

آموزش یافته گان در مرحله مقدماتی میتوانند به عنوان کمک طراح عضوی موثر در دفاتر معماری و معماری داخلی باشند .

 

نام دوره پیش نیاز مدت (ساعت) شهریه (ریال) سرفصل کلاس ها

طراحی و معماری دکوراسیون داخلی مقدماتی (پکیج)

246 22,140,000 سرفصل لیست دوره های در حال شروع