پنجشنبه 10 فروردين 1396

دپارتمان فنی و مهندسی | اتوکد

اتوکد ! بی اغراق می توان این نرم افزار را محبوب ترین و پرکاربردترین نرم افزار دربین تمام نرم افزارهای مهندسی دانست. اولین نسخه آن در سال 1982 عرضه شده و نرم افزاری است که توانسته با اصلاحات انجام شده و امکاناتی جدیدی که در اختیار کاربران خود قرار داده، نه تنها محبوبیت خود را حفظ کند، بلکه روز به روز بر آن بیافزاید. در حال حاضر، نسخه ای از نرم افزار که با توجه به نیاز روز صنعت در مجتمع فنی تهران آموزش داده می شود، نسخه Auto CAD 2013 است.

نرم افزار اتوکد با توجه به قابلیتهای بالا و امکانات فراوانی که در اختیار کاربر قرار می دهد به عنوان نرم افزار استاندارد در غالب رشته های مهندسی نظیر معماری، عمران، مکانیک، نقشه برداری، معدن و . . . جهت انجام ترسیمات بکار برده می شود. به همین دلیل یادگیری نرم افزار اتوکد برای تمامی مهندسان در تمامی رشته ها توصیه می شود.

شرکت Auto Desk علاوه بر نسخه عمومی AutoCAD که در تمام رشته های مهندسی کاربرد دارد؛ نسخه های متنوع و تخصصی شده ای نظیر Architectural Desktop و Mechanical Desktop و LandCAD و . . . را نیز ارایه می نماید که هریک به ابزارها و ملزومات خاص یک رشته مهندسی مجهز شده اند.

آموزش اتوکد در دو سطح مقدماتی(دوبعدی) و پیشرفته (سه بعدی) در مجتمع فنی تهران در روزها و ساعات زیر به دانشجویان علاقمند ارائه می شود :

نام دوره پیش نیاز مدت (ساعت) شهریه (ریال) سرفصل کلاس ها

اتوکد مقدماتی

- 72 6831000 سرفصل لیست دوره های در حال شروع

اتوکد سه بعدی معماری

اتوکد مقدماتی 48 5770000 سرفصل لیست دوره های در حال شروع