دوشنبه 08 خرداد 1396

دپارتمان فرهنگ و هنر | طراحی لباس مقدماتی

رشته طراحی مد و لباس به عنوان یکی از مدرنترین و پرطرفدارترین رشته های هنری است که هر روز بر تعداد علاقمندان این رشته افزوده می شود. امروزه‌ صاحبان‌ صنایع‌ دریافته اند که‌ تنها در صورتی توان رقابت در بازار را دارا هستند که  اصول‌ علمی‌ طراحی‌ و رنگ‌بندی‌ را رعایت‌ کنند  و مجتمع فنی تهران نیز با شناسایی نیاز صنایع سعی بر تربیت نیروی کارآزموده و متخصص بازار دارد. بازار کار طراحی‌ لباس‌ بسیار پررونق بوده و حتی‌ اگر فارغ‌التحصیل‌ این‌ رشته جذب‌ سازمان‌ها و مراکز خصوصی‌ و دولتی‌ نشود، می‌تواند با سرمایه‌ای‌ اندک‌ برای‌ خود، کار کند.

این دوره ها مختص بانوان نیست و هنرجویان در پایان دوره ها در زمینه طراحی لباس ، پارچه شناسی تخصص لازم را کسب می کنند. دوره طراحی لباس شامل سه سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته می باشد که با تمرکز روی دروس تخصصی و کارگاهی طراحی لباس تعریف شده است.

طراحی لباس مجتمع فنی تهران نمایندگی نارمک

هنرجویان با گذراندن سطح مقدماتی موفق به اخذ مدرک طراحی لباس مقدماتی از مجتمع فنی تهران می گردند و در ادامه، امکان ورود به سطح  متوسط و پیشرفته طراحی لباس  را خواهند داشت.

هنرجویان پس از گذراندن این سه سطح می توانند در زمینه طراحی لباس و اجرای آن بصورت حرفه ای فعالیت کنند و در صورت تمایل و در پایان دوره  مدرک بین المللی دریافت نمایند.

 

طراحی لباس

نام دوره پیش نیاز مدت (ساعت) شهریه (ریال) سرفصل کلاس ها

پکیج طراحی لباس مقدماتی

- 150 17250000 سرفصل لیست دوره های در حال شروع

Figure Drawing -طراحی آناتومی

1 42 4200000 سرفصل لیست دوره های در حال شروع

Color In Design رنگ در طراحی لباس

- 30 3000000 سرفصل لیست دوره های در حال شروع

خلاقیت 1 پارچه سازی

- 36 3600000 سرفصل لیست دوره های در حال شروع

طراحی لباس مقدماتی

طراحی فیگور- کاربرد رنگ 42 4200000 سرفصل لیست دوره های در حال شروع