saç protezi rolex replika saat مجازی سازی
سه شنبه 31 ارديبهشت 1398

دپارتمان شبکه و سخت افزار | مجازی سازی

یکی از زیباترین مباحث دنیا مجازی سازی است

با توجه به شرایط بازار کار ایران و استفاده روزافزون از مجازی سازی در شرکت ها و سازمانها، این دوره در ایران هم طرفداران زیادی دارد

امروزه اکثر سازمان ها و شرکت های بزرگ برای مدیریت متمرکز و صرفه جویی در هزینه ها از Virtualization استفاده می کنند. شرکت VMware با سابقه درخشان در زمینه تولید وارائه راهکار مجازی به عنوان پیشروترین شرکت در این زمینه شناخته می شود.

دارا بودن حداقل دانش در حوزه شبکه یکی از الزامات ورود به حوزه مجازی سازی است ، اگر دوره های MCSE را گذرانده اید یا می گذرانید دانشی که در دوره 70-411 به شما منتقل می شود برای ورود به دنیای مجازی سازی کافیست و اگر در سیسکو فعالیت داشته اید دانش CCNA برای شما برای ورود به این حوزه از نظر من کافی است.

محصولاتی مثل Hyper-V و Xen و … محصولات بسیار خوبی هستند اما محیط های کلان سازمانی و مراکز داده واقعی ناخودآگاه از شما VMware می خواهند نه اینگونه محصولات را ، بنابراین چه بهتر که از ابتدا به همین سمت حرکت کنید.

امروزه روزگار Cloud Computing است ، روزگار Virtual Desktop است . شما باید در همان حوزه مجازی سازی هم تخصص ویژه تری بدست بیاورید تا بتوانید در آن حوزه رشد کنید.

این دوره برای مدیران و کارشناسان مربوط به IT شرکت ها و سازمان ها و بانک ها و ... طراحی شده است . در ایـن دوره افـراد با یکـی از قویتـرین سرویـس های مجـازی سـازی بنـام VSphere آشنا می شونـد تمامی تمرکز این دوره به چگونگی نصب، پیکربندی و اداره کردن VMware vSphere 6.5 اختصاص پیدا کرده است و شامل VMware ESXi 6.5 و VMware vCenter Server 6.5 می شود.

 

مشاوره و ثبت نام
77203060
داخلی 211

 

نام دوره پیش نیاز مدت (ساعت) شهریه (ریال) سرفصل کلاس ها

VMware vSphere Install,Configure,Manage (V6.5)

گذراندن دوره MCSA ، MCSE و یا آشنایی کامل با مباحث این دوره ها 42 12750000 سرفصل لیست دوره های در حال شروع