شنبه 25 آذر 1396

دپارتمان سینمای دیجیتال | گریم

آموزش گریم متعادل سازی (زیبایی) و گریم مد و فشن

دوره گریم دپارتمان سینمای دیجیتال مجتمع فنی تهران نمایندگی نارمک شامل 3 دوره می باشد: گریم متعادل سازی مقدماتی، گریم متعادل سازی پیشرفته، گریم مد و فشن.

هنر جویان پس از گذراندن دوره 3 ماهه متعادل سازی که شامل خود آرایی، گریم عروس و مدل، پاک سازی پوست و... می باشد می توانند با تسلط کامل بر گریم متعادل سازی و فراگیری مهارتهای آرایش در سالنهای زیبایی و یا به عنوان مجری گریم وارد سینما و تلویزیون شوند.

بعد از گذراندن این دوره علاقمندان می توانند دوره تخصصی گریم نامتعادل سازی و گریم مد را زیر نظر استادان مجرب گذرانده و به عنوان یک مجری گریم حرفه ای وارد سینما و تلویزیون شوند.

در این دوره که 54ساعت می باشد هنرجویان به صورت عملی و کارگاهی زیر نظراستادان با سابقه سینما به صورت حرفه ای مهارتها را کسب می نمایند.

نمونه کار گریم متعادل سازی

همچنین جهت آشنایی بیشتر هنرجویان با نحوه برگزاری این دوره ها، به صورت متوالی سمینارهایی توسط اساتید گریم مجتمع فنی تهران نمایندگی نارمک که از اساتید گریم سینما هستند برگزار می شود. علاقمندان به شرکت در این سمینارها می توانند با نمایندگی نارمک تماس حاصل فرمایند و جهت شرکت در این سمینارها ثبت نام کنند.

 

 

سمینار رایگان گریم مجتمع فنی تهران

 

مشاوره و ثبت نام 77203060 داخلی 204

 

نام دوره پیش نیاز مدت (ساعت) شهریه (ریال) سرفصل کلاس ها

گریم(متعادل سازی)

- 54 17000000 سرفصل لیست دوره های در حال شروع