دوشنبه 07 اسفند 1396

دپارتمان سینمای دیجیتال | عکاسی

عکاسی دیجیتال

دوره عکاسی دیجیتال در دو سطح مقدماتی و پیشرفته ارایه می شود. این دوره به منظور آموزش اصول و مبانی عکاسی دیجیتال و آشنایی با مباحث متنوع عکاسی حرفه ای طراحی شده است، تا ضمن آموزش مباحث تئوریک و تکنیک‌های عملی هنرجویان بتوانند بعد از گذراندن این دوره وارد بازار کار شده و در سبکهای عکاسی مورد علاقه خود فعالیت کنند.

این دوره مناسب تمامی افراد علاقمند به عکاسی است؛ حتی افرادی که تا به حال تجربه ی عکاسی نداشته و در سطح مقدماتی می‌باشند.

مباحث آموزشی این دوره شامل

یادگیری این اصول دارای اهمیت بالایی است و دانشجویان ملزم به ارائه کار عملی به صورت هفتگی می باشند. چرا که هدف از برگزاری این دوره ها، ایجاد مهارت در فراگیران می باشد و این مهم نیاز به تمرین بسیار دارد.

بنابراین باید چشمتان،روحتان و وقتتان را برای این هنر ارزشمند بگذارید.

به دانش پذیران پس از اتمام دوره، مدرک (دو زبانه) مجتمع فنی تهران اعطا می گردد و در صورت تمایل دانش پذیران میتوانند مدرک بین المللی  HFFA میلان ایتالیا را نیز دریافت فرمایند. 

دوره عکاسی نارمک

دوره عکاسی مجتمع فنی تهران نمایندگی نارمک


روتوش عکاسی

دوره روتوش عکس ویژه ویرایش عکسهای پرتره، مادلینگ و فشن به صورت آموزش حرفه ای کوتاه مدت برگزار میشود. این دوره با هدف تربیت متخصصانی در حوزه کار استودیویی، طی یک دوره سه ماهه و ۷۰ ساعته به آموزش علاقه مندان می پردازد.
در پایان این دوره دانشپذیران آمادگی لازم برای کار در آتلیه های عکاسی و دفاتر طراحی گرافیک را کسب خواهند کرد.

سر فصل دوره روتوش:

 

روتوش عکس

مشاوره و ثبت نام
77203060
داخلی 204

 

نام دوره پیش نیاز مدت (ساعت) شهریه (ریال) سرفصل کلاس ها

عکاسی دیجیتال

- 110 17000000 سرفصل لیست دوره های در حال شروع

کارگاه عکاسی پرتره

- 40 16000000 سرفصل لیست دوره های در حال شروع

روتوش عکس

- 45 6900000 سرفصل لیست دوره های در حال شروع