saç protezi rolex replika saat تدوین فیلم
سه شنبه 30 مرداد 1397

دپارتمان سینمای دیجیتال | تدوین فیلم

تدوین فیلم

 

تمامی فیلمهای مستند، داستانی، برنامه‌های تولیدی استودیویی، میان برنامه‌ها، موزیک ویدیوها، فیلم های جشن تولد و عروسی، تیزرهای تبلیغاتی، فیلمهای صنعتی و آموزشی و... همگی از زیر دست یک تدوینگر می گذرد که این نشان از بازار کار وسیع حوزه تدوین دارد.  مجتمع فنی تهران نمایندگی نارمک با برگزاری دوره های کاربردی در این زمینه و با آموزش نرم افزارهای به روز دنیا، سعی بر این دارد تا نیروی متخصص تربیت و  وارد بازار کار نماید .

دوره های تدوین فیلم و خلق افکتهای تصویری دپارتمان سینمای دیجیتال مجتمع فنی تهران، کاملترین و به روزترین دوره تدوین فیلم در ایران و براساس رشتهٔ New Media کانادا است. در این دوره علاوه بر شناخت زیباشناسی تدوین، به آموزش معتبرترین نرم افزارهای تدوین جهان خواهیم پرداخت. نگاه رشته تدوین فیلم مجتمع فنی تهران نگاهی حرفه ای و به روز است و شما را با استاندارهای جهانی در این رشته آشنا خواهد کرد. دوره تدوین شامل دو دوره ی آموزش Cinema 4D و پریمیر است:


Cinema 4d

نرم افزاری جهت ایجاد مدل هایی مجازی و خارق العاده مانند اژدها و غیره به منظور استفاده در فیلم ها است. این نرم افزار به سادگی در کاربرد مشهور است و یکی از نرم افزارهای حرفه ای در زمینه ی طراحی 3 بعدی می باشد. این نرم افزار امکانات بسیار متنوع و انعطاف پذیری را برای ساخت مدل ها در اختیار شما می گذارد تا بتوانید مدل های سه بعدی بسازید و از آن ها در فیلم ها استفاده نمایید جالب است بدانید که از این نرم افزار برای خلق هالک و تعداد زیادی از کاراکتر ها و غول های فیلم های پیتر جکسون استفاده شده است و بسیاری از اژدها و دایناسور های فیلم های مطرح هالیوود با این نرم افزار بی نظیر تهیه و آماده استفاده در فیلم ها شده اند.

 

 Adobe Premiere

ادوبی پریمیر بدون شک نام یکی از قدرتمند و قدیمی ترین نرم افزار های ویرایش فایل های ویدیویی است. نرم افزاری که تدوین گر خیلی از فیلم های دنیا بوده و با پیشرفت روزافزون تکنولوژی در دنیا همچنان روند رو به جلوی خود را حفظ کرده است.
این نرم‌افزار در فیلم‌های بسیاری از قبیل Dust To Glory به کارگردانی دانا براون و بازگشت سوپر من۲ به کار رفته‌است.

 

مشاوره و ثبت نام
77203060
داخلی 204

 

نام دوره پیش نیاز مدت (ساعت) شهریه (ریال) سرفصل کلاس ها

پریمیر

- 48 9500000 سرفصل لیست دوره های در حال شروع

سینمای چهار بعدی

- 78 13800000 سرفصل لیست دوره های در حال شروع