saç protezi rolex replika saat زبان ترکی استانبولی
دوشنبه 25 شهريور 1398

دپارتمان زبانهای خارجی | زبان ترکی استانبولی

آگاهی از زبان ترکی برای کسانی که مایل به تحصیل در دانشگاه های کشور ترکیه،کار و زندگی در ترکیه می باشند و یا قصد شرکت در آزمون های زبان ترکی استانبولی از قبیل TÖMER یا ALES و.. را دارند مزیت بزرگی به شما میرود.مجتمع فنی تهران نمایندگی نارمک فرصت خوبی را در اختیار شما قرار داده تا ترکی استانبولی را در محیطی صمیمی با اساتید مجرب و بهره گیری از سری کتاب های Hitit  یاد بگیرند.

آزمون TÖMER:

مدرک TÖMER در سطح عالی انجام پذیرفته و می تواند علاوه بر دانشگاه به عنوان مدرک، در سطح فوق دیپلم زبان ترکی و همچنین مدرک اشتغال برای خدمت در تورها و مترجمی نیز به کار میرود. سطح C1 این مدرک برای استفاده در دانشگاهها بوده و دانشجویان علاقه مند به ورود دانشگاهای ترکیه باید این سطح را با نمره بالاتر از 85 اخذ نمایند.سطح C2 این مدرک نشان دهنده نمره بین 60 تا 65 از 100 می باشد که برای اشتغال،گرفتن حق تابعیت یا تحصیل در واحدهای غیردانشگاهی به کار میرود.

آزمون ALES:

در ترکیه ALES معادل امتحان کنکور است.آزمون ALES و امتیاز آن جهت ورود به دوره های تحصیلات تکمیلی و موارد مشابه از قبیل دوره های تخصصی و پذیرش مربی در دانشگاه های ترکیه مورد نیاز است.نمره پایه برای قبولی 35 از 100 می باشد و اعتبار آن 3 سال است.

دوره های آموزش زبان ترکی استانبولی در مجتمع فنی تهران نمایندگی نارمک با کتاب های Hitit برگزار می شوند.این کتاب ها آخرین متد آموزشی زبان ترکی را دارا می باشند. سری کتاب های 3 سطحی Hitit جهت آمادگی برای آزمون TÖMER زبان ترکی طراحی گردیده است.این کتاب توسط مرکز تحقیقات و کاربرد زبان ترکیه و زبان های خارجی دانشگاه آنکارا برای آموزش زبان ترکی به افراد غیر ترک زبان تهیه شده است.

 

مشاوره و ثبت نام
77203060
داخلی 208

مجتمع فنی تهران نمایندگی نارمک

نام دوره پیش نیاز مدت (ساعت) شهریه (ریال) سرفصل کلاس ها

Turkish A1.1

- 26 ساعت 3240000 سرفصل لیست دوره های در حال شروع

Turkish A2.2

Turkish A2.1 26 3360000 سرفصل لیست دوره های در حال شروع