saç protezi rolex replika saat آموزش برون سازمانی
سه شنبه 31 ارديبهشت 1398

اموزش های سازمانی | آموزش برون سازمانی

تحقق اهداف سازمان ها در گرو داشتن سرمایه های انسانی توانمند و باتجربه و حرفه ای می باشد که داشتن چنین نیروهای کارامدی مستلزم آموزش صحیح و به روز بودن این  نیروها است، در نتیجه نیاز است برای توانمند سازی کارکنان استراتژی های مناسبی تدوین گردد. امروزه سازمان ها با علم به این موضوع برای امر آموزش و ایجاد شرایطی برای توانمند سازی نیروی انسانی خود اهمیت زیادی قائل می باشند و از این طریق سعی در ارتقای آمادگی  کارکنان در برخورد با شرایط جدید را دارند.

مجتمع فنی تهران نمایندگی نارمک توانسته است با برگزاری طیف وسیعی از دوره های عمومی، تخصصی، مهارتی، مدیریتی برای سازمان ها در بخش های دولتی، غیر دولتی، خصوصی، غیر خصوصی و...گام بلندی در این راه بردارد.

همچنین مجتمع فنی تهران نمایندگی نارمک این امکان را برای سازمان ها فراهم کرده است که در صورت تمایل دوره های آموزشی در محل خود سازمان و یا محل پیشنهادی سازمان و توسط اساتید مد نظر خود سازمان برگزار گردد و در غیر این صورت دوره ها در محل مجتمع فنی برگزار خواهد شد و همچنین در صورت تمایل سازمان، به استفاده از اساتید پیشنهادی مجتمع فنی، این شرایط وجود خواهد داشت.

 

مشاوره و ثبت نام
77203060
داخلی 218

 

نام دوره پیش نیاز مدت (ساعت) شهریه (ریال) سرفصل کلاس ها