saç protezi rolex replika saat دوره تخصصی فینگرفود
سه شنبه 01 مرداد 1398
دوره تخصصی فینگرفود
خوراک خوشمزه و آسان از نظر آماده کردن؛ این اصلی ترین خصوصیت فینگرفورهاست که باعث محبوبیت آن ها شده است. در واقع هرغذایی که بتوانید با دست و بدون دخالت و نیاز کارد و چنگال و قاشق میل کنید، یک نوع فینگرفود محسوب می شود. حتی غذاهایی که در خیابان می خورید معمولا و نه همیشه، جزو فینگرها هستند. فینگرفودها هم به عنوان پیش غذا و هم به عنوان وعده اصلی  سرو می شوند. اندازه فینگرفودها باید به گونه ای باشد که به یکباره خورده شود. چون اندازه آن کوچک می باشد بنابراین با کمی خلاقیت و سلیقه می توان از تمامی غذاها فینگرفود تهیه کرد.
فینگرفود ها به علت نکات مثبتی که دارند، روز به روز در انواع میهمانی ها و منوهای غذایی، جایگاه بهتری پیدا می کنند. در واقع فینگرفودها بهترین انتخاب برای میهمانی دوستانه و سلف سرویسی هستند. فینگرفود بهترین انتخاب برای پیش غذای یک میهمانی مجلل مانند عروسی است.
 
از آنجا که سرو فینگرفودها راحت است طرفداران زیادی دارد و می توان به صورت گرم و سرد در انواع مهمانی ها، جشن تولدها ، مراسم و ایونت های رسمی و غیررسمی سرو کرد. تنوع فینگرفودها زیاد می باشد ولی معمولا برای فصول گرم، فینگرفودهای سرد و برای فصول سرد فینگرفودهای گرم سرو می شود. 
تاریخ شروع روز و ساعت تخفیف قیمت ثبت نام آنلاین پیش ثبت نام
98/05/19 شنبه و دو شنبه- ساعت 10.30 الی 15.30 10% 27000000 ثبت نام آنلاین پیش ثبت نام