saç protezi rolex replika saat نرم افزار Lumion
دوشنبه 25 شهريور 1398
نرم افزار Lumion

لومیون (Lumion) یکی از سریع ترین و راحت ترین نرم افزارهای طراحی برای رندر گرفتن فایل های سه بعدی می باشد. در عرض چند ثانیه می توانید مدل های 3D را تجسم کرده و با ایجاد یک محیط پانورامای 360 درجه جذاب در فضای واقعی یا فضای هنری-فانتزی رندر خود را بگیرید. لومیون به صورت تخصصی یک نرم افزار قدرتمند سه بعدی سازی معماری است، به صورت بلا درنگ عمل کرده و می تواند ابزاری مفید برای معماران، برنامه ریزان و طراحان شهری محسوب شود.

با نرم افزار لمیون می توانید محیط های 360 درجه را کاملا تجربه و حس کنید. ارتفاع یک ساختمان را بهتر درک کنید یا اتاق های مختلف را در رندر تست های خود تعبیه کنید تا حس دقیقی از فضا را به شما القا کند. شاید بهترین ویژگی این نرم افزار پشتیبانی از فرمت های متنوع 3D باشد. این برنامه با ارائه رندرهای برجسته بینی (Stereoscopy)، این قابلیت را ارائه می دهد که با عینک های مخصوص VR تصاویر را به صورت 360 درجه میدانی تجربه کنید.

لومیون به واسطه بانک متریال و آبجکت های آماده خود، سنگینی معمول نرم افزارها را ندارد و از آرشیو کاملی برای تزئینات پروژه های شما با کاربری های اداری، تجاری، منظر، محوطه، نما و ... برخوردار می باشد. آموزش کار با این برنامه بسیار ساده بوده و طی چند جلسه ساده و کوتاه می توانید کار با این نرم افزار را برای گرفتن رندرهای 360 درجه به راحتی انجام دهید. نرم افزار لومیون به صورت رسمی توسط 67 شرکت معماری از 100 شرکت برتر دنیا مورد استفاده قرار می گیرد.

به راحتی می توانید مدل اتوکد، مکس، رویت، راینو، اسکچ آپ و ... خود را به به برنامه لومیون وارد کنید و محیط کار خود را با مناظر، دیدگاه ها و آبجکت های متنوع دکور کنید. شما می توانید اثرات برخورد با محیط سه بعدی خود از جمله نور و رنگ را در بالاترین کیفیت ممکن بدست آورید.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Lumion

-پشتیبانی از فرمت های DAE, FBX, MAX, 3DS, OBJ, DWG, DXF,SKP در مدل های سه بعدی
-پشتیبانی از اغلب فرمت های تصویری رایج از جمله TGA, DDS, PSD, JPG, BMP, HDR و PNG
-
امکان وارد کردن فایل های خروجی از برنامه هایی مانند AutoDesk® 3D Studio Max
-
مجسم سازی صحنه های محیط اطراف و آب و هوا
-دارای مجموعه ای عظیم از آبجکت های از پیش طراحی شده مصالح در کیفیت بالا مانند طبقه های چوبی، دیوارهای آجری و
-
ساخت مدل های سه بعدی به صورت زمان واقعی
-حاوی مجموعه ای از آبجکت ها و انیمیشن های متحرک مانند انسان ها و اتومبیل های در حال حرکت، مبلمان، آیتم های موجود در طبیعت و
-
تولید فیلم خروجی با کیفیت HD
-
امکان اعمال جلوه های ویژه و فیلتر های مختلف بر روی فیلم
-آپلود مستقیم خروجی نهایی
-تنظیم کیفیت خروجی

تاریخ شروع روز و ساعت تخفیف قیمت ثبت نام آنلاین پیش ثبت نام
98/05/14 زوج 21-17 10% 5400000 ثبت نام آنلاین پیش ثبت نام
رزرو تلفنی دوشنبه -چهارشنبه 21-17 10% 5400000 ثبت نام آنلاین پیش ثبت نام