saç protezi rolex replika saat نرم افزار Indesign
دوشنبه 25 شهريور 1398
نرم افزار Indesign

ادوبی این‌دیزاین(Adobe InDesign)

یک  برنامه کامپیوتری رایج در زمینه نشر رومیزی ساخت شرکت ادوبی است. این نرم افزار در صنعت  چاپ و صفحه آرایی بکار می‌رود و صورت کلی برای گردآوردی و کنار هم قراردادن متون و عناصر نگاره‌ای در قالب صفحات است و عمدتا بصورت مستقیم برای نگارش و ویرایش متون و نیز ایجاد و تغییر فایل‌های تصویری بکار نمی‌رود. از این نرم‌افزار بیشتر در آماده‌سازی مجلات، کتابها،سررسیدها،بروشورهای تبلیغاتی و مانند آن‌ها استفاده می‌کنند.

این‌دیزاین دارای قابلیت‌های بسیاری در حروف‌نگاری و صفحه‌آرایی است که از آنها می‌توان تنظیم حروف، ایجاد سبک‌های حروف (typographic styles)، ابزار برای تنظیم دقیق قرارگیری عناصر گرافیکی، قابیلت استخراج خودکار اطلاعات از فرمت‌های متنوع و تنظیم اندازه‌های ستون‌ها، کادرها و صفحه‌بندی را نام برد. این نرم‌افزار مانند سایر نرم‌افزارهای طراحی گرافیک ساخت شرکت آدوبی، قابلیت ایجاد فایل‌های PDF را برای آسان‌سازی روند آماده‌سازی طرح‌ها برای چاپ یا پخش در اینترنت را دارا است.


اهداف دوره :

تربيت گرافيست ماهر به منظور انجام Layout حرفه ای که تخصصی ترين و عالی ترين رتبه گرافيست ماهر در عرصه گرافيک است

مهارت هاي مورد انتظار پس از اجراي دوره ( قابليت هاي اكتسابي) :‌

1-کسب مهارت لازم برای استفاده حرفه ای از نرم افزار InDesign يکی از قويترين نرم افزارهای ساخت Adobe  جهت انجام کليه عمليات گرافيکی .

 2-طراحی و آماده سازی انواع نقشهای گرافيکی در دو محيط Raster و Vector و ساخت Layout که بستر کاملی از شناخت تمامی ويژگی های نرم افزارهای وابسته گرافيکی است

3-ايجاد فضای کاربردی بستر در InDesign به منظور جمع بندی تمام طرحهای گرافيکی و هدفمند کردن آنها به منظورخروجی نهايی آنها ازاین نرم افزار

 

تاریخ شروع روز و ساعت تخفیف قیمت ثبت نام آنلاین پیش ثبت نام
call پنج شنبه ها ساعت17-13 10% 2900000 ثبت نام آنلاین پیش ثبت نام